Hamam Yapımı

İnsanoğlunun yaşamsal gereksinimlerinden birisi de sağlıktır. Türk Hamamları ve kaplıcalar gibi sıcak su mekânlarının yapımı bu gereksinimlerle ortaya çıkmıştır. Tesislerde uygulanan hamamlardaki en büyük sıkıntı; Hamamın tesis konseptine uygun olmaması ya da yeterince görkemli yapılmamasıdır.
MD Havuz olarak biz sizin spa katınıza en uygun tasarımı en iyi işçilikle sunuyoruz.

Türk Hamam kültürünün geleneksel çizgisini modern tasarımlarla birleştirip beğeninize sunuyoruz.
Müşterilerinizin hem kültürümüzü yaşayacağı hem de keyifli vakit geçirebileceği konseptlerle size hizmet vermek için çalışıyoruz.

Türklerin yaşamında da hamamlar yalnızca bir yıkanma yeri değil; sağlık, sosyal, ve kültürel etkinliklerin yaşandığı merkezler olmuştur. Türk Hamamları kişilerin hususiyetle yıkanma ve temizlenme gereksinimlerine yanıt vermiştir. Türk Hamamları her dönemde toplumların dini inançları doğrultusunda mimari şekillenme göstermiş ve sosyal yaşantılarının bir parçası olmuştur. Türk Hamamları mimari yönden roma banyoları ile benzerlik gösterse bile işlev ve maksat yönünden mimari farklılıklar göstermektedir. Tasarım üretim ve profesyonel işçiliğimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

ARA
× Destek Hattı